«ОККО» планує збудувати у Львові першу АЗС без операторів і касирів

АЗС нового формату можуть звести на розі вулиць Кульпарківська і Героїв УПА

Візуалізація майбутньої АЗС на розі вул. Кульпарківської та Героїв УПА

На розі вулиці Кульпарківської та Героїв УПА замість недіючого фонтану планують звести нову АЗС, особливістю якої стане відсутність будь-якого допоміжного персоналу. Про це йдеться у розробленому детальному плані цієї території (ДПТ), що оприлюднила львівська мерія.

Як йдеться у розробленій документації, на цій території планують демонтувати чашу фонтану та встановити холодну міні-АЗС (без обслуговуючого персоналу) у формі пам’ятника з логотипом компанії «ОККО». На холодних АЗС немає операторів, а водії самостійно заправляють свої авто. Система має автоматично визначати, який пістолет зайнятий та обсяг палива, а клієнт розраховується за нього через платіжний термінал.

До слова, це може бути перша холодна АЗС у Львівській області. Цю АЗС хочуть збудувати у кількох метрах від головного офісу компанії «ОККО», що на вул. Героїв УПА, 72.

Ділянка, де планують будувати міні-АЗС

Сучасний вигляд скверика (фото зроблене у червні 2015 року)

Для облаштування АЗС на цій території передбачено зрізати приблизно 12 дерев. Однак у ДПТ зазначено, що компанія «ОККО» готова висадити вдвічі більше дерев та прийняти участь у озелененні довколишньої території. Окрім АЗС на цій території також передбачена станція зарядки електромобілів.

Як виглядатиме майбутня АЗС (візуалізація)

ДПТ також передбачає внесення змін у дорожньо-транспортний рух. Зокрема, є два варіанти як він може змінитись.

Варіант 1 передбачає облаштування заїзду до АЗС з вул. Кульпарківської, влаштування заїзду та виїзду до АЗС з вул. Героїв УПА в напрямку вул. Кульпарківської з острівком безпеки. Тут також передбачене облаштування регульованого пішохідного переходу на вул. Копистинського та нерегульованих пішохідних переходів.

Варіант 2 передбачає облаштування додаткового виїзду з АЗС на вул. Героїв УПА з виїздом в напрямку вул. Копистинського. Інші зміни є аналогічними варіанту 1.

До слова, для реалізації проекту передбачено вносити уточнення у генплан міста та план зонування Франківського району.

7 березня у актовому залі СЗШ №51 (вул. Скісна, 1) о 18:00 відбудеться зустріч з головним архітектором проекту. З 22 лютого до 19 березня мешканці прилеглих будинків можуть подавати скарги та пропозиції до документації. Їх можна подати до відділу громадського партнерства «Секретаріату ради» ЛМР через ЦНАП.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук