До Дня студента ведучі «Люкс ФМ» провели радіоефір у гуртожитку

СуспільствоІрина Панчишин, 16 листопада 2018, 19:37 619 0

На День студента незвичний радіоефір провели ведучі «Люкс ФМ». Ранкове шоу «Зарядка» звучало із стін студентського гуртожитку №2 ‒ у компанії студентів та зіркового гостя.

Студентська парта за стіл, бібліотека за ефірну студію, а слухачі бачать усе наживо. Кілька годин у гуртожитській атмосфері працювали ведучі шоу «Зарядка», що на «Люкс ФМ». Розбудити і розрухати студентів у переддень їхнього свята Назар Бійчук та Діана Луцишин спробували із гостем ефіру Іваном Наві.

Незвичний ефір у гуртожитку студентам запам’ятається надовго.

«Це дуже неочікувано, я не могла собі уявити як радіо може приїхати в гуртожиток, в бібліотеку ‒ це дуже кльово, дуже неординарно, цікаво», – поділилась студентка Тетяна.

Ведучі зарядки кажуть, що до експериментів та незвичних ефірів готові завжди.

«Мене вламувати не треба було. Бійчук з 2-го гуртожитку, я ніколи до того в гуртожитку не була, я дитина з міста. Сказав мені показати таємниці гуртожитку, всі потаємні коридори, куточки, ну от я прийшла», – розповіла Діана Лучишин.

«Це гуртожиток, в якому я 6 років жив, хоча вчився 5 років. Не скажу чому я шостий рік тут жив (сміється)», – додав Назар Бійчук.

«Я за вар’ятство і за будь-які креативні, всілякі такі штуки, тим більше, що це пов’язано зі студентами, зі студентським життям. Я чесно скажу: я його смутно пам’ятаю, тому що я його провів практично в дорозі ‒ якісь кастинги, шоу, але коли мав можливість, долучався активно до своїх друзів», – розповів співак Іван Наві.

В подарунок студентам співак виступив в гуртожитку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук