До фінального етапу конкурсу на керівні прокурорські посади дійшло лише 23% зовнішніх кандидатів

СуспільствоЮлія Поліковська, 8 листопада 20159982
До фінального етапу конкурсу на керівні прокурорські посади дійшло лише 23% зовнішніх кандидатів

Відбір кандидатів на керівні посади у місцевих прокуратурах України відбувається в чотири етапи, і на кожному наступному скорочується кількість тих осіб, які раніше не працювали в органах прокуратури чи МВС. Про це написала на своїй сторінці у Facebook секретар конкурсної комісії Олександра Яценко.

«На першому етапі тестування було 60% кандидатів, які за поданими анкетами не працювали в органах на день подання документів. Але до четверного етапу дійшло тільки 23%. Тобто, нажаль чи на щастя, результат тестування на знання законодавства та загальних знань діючі прокурори пройшли краще. Третій етап – психологічне тестування, на результат не впливає. Комісія – це останній, 4-й етап», - написала Яценко.

За її словами, серед згадуваних 23% виявились такі кандидати, які працювали в органах прокуратури або МВС, але звільнились з різних підстав на момент початку конкурсу.

«При цьому деякі кандидати вважають, що комісія не володіє інформацією про дисциплінарні стягнення, і підставою звільнення називають такі підстави, які дуже красиво потім можна показати в черговому журналіському розслідуванні», – зазначила вона.

Секретар комісії констатувала, що серед зовнішніх кандидатів, які беруть участь в конкурсі, виявилися і такі, які «взагалі не знають кримінального процесу».

Нагадаємо, 15 липня Генпрокуратура оголосила конкурс на посади 700 місцевих прокурорів та їх заступників по всій Україні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук