До кінця століття рівень світового океану може піднятися майже на 2,5 метри

СвітРоман Ганкевич, 4 листопада 20173421
У глобальних змінах клімату винне людство

Американські державні відомства опублікували звіт, який вказує на вину людини у глобальних змінах клімату. Про це інформує DW.

«Дуже ймовірно, що людський вплив був домінантною причиною потепління, яке спостерігається з середини ХХ століття», - йдеться у звіті, опублікованому 3 листопада.

У звіті пояснюється, що «для потепління впродовж останнього століття відсутні переконливі альтернативні пояснення, які б ґрунтувалися на доказах, зібраних під час спостережень». Прогнозують, що до 2100 року рівень світового океану може піднятися на 2,4 метра. Окрім того, звіт перераховує шкоду, вже завдану США через глобальне потепління.

У звіті також згадуються інші негативні впливи людства на стан довкілля: окислення океанів та забруднення повітря, яке однак дещо скоротилося у 2014 та 2015 роках.

Документ підготували за участі сотень учених та державних службовців. За даними агентства dpa, Американська Національна академія наук переглянула звіт перед тим, як його передали 13-м відомствам, які й оприлюднили його.

6 листопада в німецькому Бонні розпочинається Конференція ООН, присвячена проблемам зміни клімату. Під час конференції обговорюватимуть втілення пунктів Паризької кліматичної угоди.

Нагадаємо, у червні президент США Дональд Трамп заявив, що США виходять із Паризької кліматичної угоди. Водночас він наголосив, що абсолютно відданий захисту довкілля, але Паризьку кліматичну угоду у її нинішньому вигляді вважає шкідливою для американської економіки і такою, що надає переваги таким країнам, як Китай та Індія. 5 серпня США офіційно сповістили ООН про намір вийди з кліматичної угоди.

Як відомо, Паризька кліматична угода передбачає, що зобов’язання зі скорочення шкідливих викидів в атмосферу беруть на себе всі держави, незалежно від ступеня їхнього економічного розвитку. 22 квітня Україна підписала Паризьку угоду щодо клімату.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук