США офіційно повідомили ООН про бажання вийти з Паризької кліматичної угоди

СвітАндрій Стець, 5 серпня 20171440

США офіційно повідомили ООН про намір вийти з Паризької кліматичної угоди відповідно до закладених в ній умов. Про це повідомляється на сайті держдепартаменту США.

«США в якості учасника Паризької угоди подали повідомлення в ООН про намір вийти з неї, як тільки це буде можливо відповідно до умов Угоди», - йдеться в заяві відомства.

У Держдепі зазначають, що, як раніше заявив Дональд Трамп, вони «відкриті до того, щоб знову вступити до Угоди, якщо будуть створені більш вигідні для американського бізнесу, робочих, народу і платників податків умови».

Як йдеться в заяві, «США продовжать працювати над скороченням парникових газів за рахунок впровадження інновацій та вдосконалення технологій, а також співпрацювати з іншими країнами над тим, щоб забезпечити їм доступ і використання викопних видів палива чистішим і ефективним способом, впроваджувати відновлювальні та чисті джерела енергії».

Крім цього, у Держдепі наголосили, що Вашингтон продовжить брати участь у різних міжнародних кліматичних конференціях, для того, щоб забезпечити захист своїх інтересів і обізнаність адміністрації в цій сфері.

Як інформував ZAXID.NET, на початку червня президент США Дональд Трамп оголосив про вихід країни з Паризької угоди щодо клімату. Він пояснив своє рішення тим, що через боротьбу з глобальним потеплінням США несуть серйозні економічні втрати, втрачаючи мільйони робочих місць.

Світові лідери негативно відреагували на рішення Трампа вийти з цієї угоди.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук