До Львова із фронту повернулися 300 прикордонників, які обороняли луганський кордон від агресора

Головні Новини за 20 жовтняІрина Папірник, 20 жовтня 2014, 12:28 0

Із зони проведення антитерористичної операції до Львова повернулися 300 прикордонників. 80 діб вони обороняли від російського агресора український кордон поблизу Луганська. 

Після оголошеного перемир'я та втрати контролю над майже 300 кілометрами кордону, така кількість прикордонників виявилася зайвою, тому провели ротацію. Хоча на місці зараз і далі працюють кілька сотень військових із Західного регіонального управління, які зараз виконують трохи іншу роботу.

«Дві тисячі осіб там зараз виконують завдання із посилення охорони україно-російського кордону, виконують завдання з охорони зони розмежування між силами АТО і терористами», - розповів начальник Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України Ігор Андрусік.

Про неоголошену війну, зону АТО і постійні перестрілки прикордонники говорити не хочуть. Лише тішаться, що повернулися у більшості. І втрати хоч і болючі, але невеликі.

«Знаєте ми витримали тому, що кожен був як кулак. Кожен підтримував один одного піснею чи навіть жартом», - розповів старший прапорщик Олексій Врублевський.

У прикордонників вже позаду гарячі точки передової, а попереду тиждень відпочинку та відпустка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук