До офіційної інтернет-сторінки польського міста Познань додали українську мову

СвітРоман Ганкевич, 30 листопада 20173050
До офіційної інтернет-сторінки польського міста Познань додали українську мову
фото Poznan.pl
На сайті представлена інформація про місто, його інфраструктуру, а також адреси установ де знайти працю чи місце навчання

Польське місто Познань одним з перших створило українську версію офіційної інтернет-сторінки для громадян, які працюють чи навчаються в Польщі.

«Це восьма мовна версія офіційного сайту міста. На додаток до польської, є також послуги англійською, німецькою, іспанською, португальською, італійською, хорватською мовами. До них додалася і українська мова», - повідомила прес-служба столиці Великопольського воєводства.

На інтернет-сторінці україномовної версії міститься загальна інформація про місто, його історію, економічні можливості, адреси основних інституцій. «Це відповідь міста на зростання кількості мешканців українського походження, які становлять 90% іноземців, що приїжджають до Познані. Завдяки новим сполученням з Києвом і Львовом зростає туристичний рух з цією країною», - повідомила уповноважена мера міста з питань протидії дискримінації Марта Мазурек.

На сайті також є порадник, в якому зібрана цінна інформація про можливість отримання необхідних документів, проживання в місті, міську комунікацію, підказки про те, як і де знайти працю чи місце навчання.

Як відомо, 23 листопада директор Повітового управління праці в місті Ґруєць Мажанна Скочек заявила, що у Польщі з 2018 року набудуть чинності нові правила щодо працевлаштування іноземців. Безкоштовну декларацію про намір працевлаштуватися тепер замінять платними дозволами на сезонні роботи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук