Добродії Львова вже допомагають Миколаю здійснити мрії дітей з інтернатів

У Домініканському соборі з «Дерева дитячих побажань» вже забрали більше сотні листів

СуспільствоОксана Сенишин, 15 листопада 2018, 14:50 278 0

Всіх, хто бажає стати цього року помічниками Святого Миколая, запрошують до храму Пресвятої Євхаристії, який ще називають Домініканським собором. Там вже стартувала акція «Дерево дитячих побажать»: виставили деревце з паперовими ангеликами, на яких зашифровані мрії вихованців інтернатів.

Кожен, хто візьме янгола, допоможе Миколаю прийти до вихованців інтернатів з Роздолу, сіл Букова, Корналовичі, а також діточок, якими опікуються сестри у Потеличах і Бібрці.

«Ця акція для того, щоб люди допомагали і в серці відчували велику радість! Тому що дорослий часом не відчуває такої великої радості. А коли допомагає, тоді може долучитися і відчути ту справжню радість свята!», ‒ розповіла помічниця Миколая Мар'яна Стогун.

Кожен ангелик має свій номер і підв’язаний до дитячого листа Миколаю.

«Один хлопчик, Артемко, писав: «Отче Миколаю, мені 7 років. Я так хочу, щоб ти покатав мене на своїх санях!». А дівчинка одна писала, що хоче, аби швидко закінчилась війна. Були дівчатка, в яких вдома 9 дітей, і так сталося, що їхня хата згоріла. Вони зараз всі є в сиротинці. І просять одне: допомогти їм відновити хату, в якій вони жили», ‒ поділилася вмістом листів організаторка акції «Дерево дитячих побажань» Марта Борецька.

Цьогоріч діти та молодь з неповносправністю написали 230 листів. На дереві ж вже залишилося менше сотні. Хто бажає долучитися, має принести замовлені пакунки до храму Пресвятої Євхаристії до 8 грудня. А місцева молодь розвезе їх адресатам.

«Той, хто комусь щось дає, насправді отримує більше сам. Радість одного, якщо довкола нього інші не задоволені, не буде ніколи повною. А коли один живе і радіє, а другий коло нього живе і радіє, це ж ух ти! Це вже навіть не одна радість повна ‒ це вже дві повні радості!», ‒ підсумував духівник храму Пресвятої Євхаристії отець Роман Тереховський.

Дерево цього храму приносить радість сиротам вже більше десяти років. А цьогоріч добродіями стали навіть гості з Києва, Білої Церкви та Парижа.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук