ДУС заднім числом провело тендер на оренду велосипедів для зустрічі Зеленського з пресою

Замовником послуги є Державне управління справами

ДУС заднім числом провело тендер на оренду велосипедів для зустрічі Зеленського з пресою
фото BBC
Зеленський зустрічався із журналістами 6 червня у президентській резиденції Залісся

Державне управління справами провело тендер на оренду велосипедів майже через місяць після зустрічі президента України Володимира Зеленського із журналістами.

Про це свідчить опублікований 1 липня тендер на оренду велосипедів на сайті публічних закупівель Prozorro. Сама зустріч де Зеленський їздив із журналістами на велосипедах відбулася 6 червня. Увагу на це 3 липня звернула журналістка програми «Схеми» Валерія Єгошина.

Згідно із інформацією на сайті, замовником цієї послуги є Державне управління справами – спеціальний державний орган, який займається забезпеченням діяльності президента України

Контракт виконував ФОП Олексій Кушка, який є одним із співвласників сервісів оренди велосипедів у Києві. За саму послугу було заплачено 41,5 тис. грн.

Нагадаємо, що 6 червня президент України Володимир Зеленський вирішив поспілкуватися із пресою з нагоди Дня журналіста, катаючись із ними на велосипедах та конях. Зустріч відбувалася посеред лісу у державній президентській резиденції Залісся у Броварському районі. До слова, серед низки представників із різних ЗМІ, на зустрічі був і Савік Шустер.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук