Два найбагатші регіони Італії проведуть референдуми за розширення автономій

СвітВолодимир Пиріг, 20 жовтня 20173990

Два найбагатші регіони Італії, – Ломбардія (основне місто Мілан) та Венето (основне місто – Венеція), – проведуть 22 жовтня референдуми щодо розширення автономій, повідомило видання The Local.

Референдуми, які пройдуть у Ломбардії, де мешкає 10 мільйонів людей, та Венето з 5 мільйонами осіб, не матимуть юридично зоб’язуючої сили.

Питання, яке виноситься на референдуми, звучить наступним чином: «Чи хочете ви, щоб ваш регіон отримав додаткові форми автономії?»

При цьому ні Ломбардія, ні Венето не звертаються до виборців з проханням розглянути питання незалежності від решти Італії, а лише те, щоб місцеві органи влади мали більші повноваження, оскільки будь-якому регіону дозволено виносити таке питання відповідно до конституції Італії.

Також у провінції Беллуно, у межах Венето, пройде мікрореферендум, де жителі будуть вирішувати, чи хочуть більшої незалежності від самого регіону.

Очікується, що обидва регіони проголосують за розширення автономій.

Опитування, яке на початку жовтня провела консалтингова фірма Lorien, показало, що 69% тих, хто планує голосувати, скажуть «так», у порівнянні з 31%, які планують проголосувати «ні».

До слова, Ломбардія та Венето є двома найбагатшими регіонами Італії, які виробляють 20% та 10% загального ВВП країни. Кожен з регіонів платить у Рим набагато більше податків, ніж потім отримують в інвестиціях та послугах. Платники податків у Північній Італії вже давно скаржаться на те, що надмірна частина їхніх доходів йде до центрального італійського уряду, який потім витрачає їх у бідніших регіонах на півдні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук