Екс-нардеп від «Партії регіонів» та олігарх з РФ позичили Манафорту $17млн ​​- NYT

СвітКатерина Чурилова, 20 липня 201738562
Колишній депутат ВРУ Іван Фурсін, за даними ЗМІ, нібито позичив американцеві $9,9 млн

Фінансові звіти Кіпрського банку, де у екс-очільника передвиборчого штабу президента США, політтехнолога Пола Манафорта були відкриті рахунки, виявили, що він нібито мав фінансові зобов’язання перед колишнім народним депутатом від «Партії Регіонів»(ПР) Іваном Фурсіним та російським олігархом Олегом Дерипаскою на $17 млн. Про це, посилаючись на відповідні банківські документи за 2015 рік, пише The New York Times.

Кіпрські документи, отримані виданням, включають фінансові звіти компаній, через які перерахували мільйони доларів у вигляді позик, платежів і зборів.

Дані про борги Манафорта також підтверджуються судовим позовом російського олігарха Дерипаски проти політтехнолога, де стверджується, що він заборгував $19 млн за невдалі інвестиції в кабельне телебачення в Україні.

Згідно з банківськими записами, Манафорт мав фінансові зобов’язання на суму $7,8 млн перед зареєстрованою на Віргінських островах компанією Oguster Management Limited, пов’язаною з Дерипаскою. Боржником є кіпрська компанія LOAV Advisers, яку, як заявив сам Дерипаска в судовому позові, створив Манафорт для спільних з ним інвестицій.

Ще один борг перед кіпрською компанією Lucicle Consultants становив $9,9 млн. Видання пише, що ця компанія пов’язана з колишнім депутатом від «Партії регіонів» Іваном Фурсіним через іншу офшорну фірму Mistaro Ventures.

В отриманих виданням фінансових звітах немає записів про те що ці борги були погашені.

Представник американського політтехнолога Джейсон Мелоні заявив, що Манафорт не має фінансових зобов’язань перед Дерипаскою або «Партією регіонів», і не мав їх на момент, коли почав працювати в передвиборній кампанії Трампа.

Прес-секретар Дерипаски відмовилася від коментарів, але відомо, що він припинив судові процеси проти Манафорта і його колишніх партнерів в кінці 2015 року.

Як відомо, Пол Манафорт подав у Мін’юст США документи, що свідчать про отримання ним від Партії регіонів в 2012-2013 роках $17 млн.

Документи Манафорта не охоплюють весь період його роботи в Україні. Зокрема, у дописах «амбарної книги» ПР згадуються $12,7 млн, які призначалися для фірми Манафорта з 2007 до 2012 рр.

Зокрема, нардеп Сергій Лещенко зазначав, що «Партія регіонів» оплачувала послуги політтехнолога Пола Манафорта з використанням офшорних юрисдикцій і банків сумнівної репутації.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук