Facebook платитиме до $40 тис. за виявлення випадків зловживання даними

СвітВолодимир Пиріг, 12 квітня 20182850

Компанія Facebook оголосила про запуск нової програми «Data Abuse Bounty Program». В рамках цієї програми Facebook винагороджуватиме тих людей, які змогли виявити випадки зловживання даними користувачів. Виплати за такі вразливості складатимуть від $500 до $40 тис., зважаючи на те, наскільки масштабне зловживання виявив учасник програми, повідомив телеканал CNBC.

До цього в багатьох технокомпаніях існували програми з пошуку вразливостей силами сторонніх користувачів, наприклад Vulnerability Reward Program в Google чи Facebook Bug Bounty program. Але це перша програма, націлена на зловживання даними користувачів.

«Програма охоплюватиме обидві півкулі (планети) і допоможе нам виявляти такі випадки, як інцидент з Cambridge Analytica, аби ми могли дізнатися про це і вжити заходів», – розповів директор з безпеки Facebook Алекс Стамос.

Соцмережа залишає за собою право заблокувати додатки, які порушують правила Facebook щодо конфіденційності, подати на порушників до суду або ж провести зовнішній аудит компанії, що продає або купує дані.

Щоб подати заявку на Data Abuse Bounty Program, потрібно надіслати звіт з доведеним зловживанням, про яке Facebook не знала раніше, і яке зачпило дані як мінімум 10 тис. Користувачів соцмережі. Поки що в програму не включена мережа Instagram, яка належить Facebook, але компанія планує з часом розширити нову програму.

Згідно з внутрішнім розслідуванням Facebook, компанія Cambridge Analytica могла отримати доступ до даних 87 мільйонів користувачів Facebook, а не 50 мільйонів, як повідомлялося раніше. При цьому сама компанія стверджує, що отримала дані лише 30 млн користувачів Facebook.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук