Facebook розширить штат через справу про втручання Росії у вибори президента США

СвітАндрій Стець, 3 жовтня 20171140

Компанія Facebook планує найняти протягом 2018 року понад тисячу працівників. Таким чином має бути розширений штат працівників, які контролюють рекламні оголошення, що розміщуються в соціальній мережі на платній основі. Завданням нових працівників буде, зокрема, перевіряти, чи не порушує зміст оголошень правила соцмережі, інформує Reuters.

Окрім того, Facebook планує більше інвестувати в комп'ютерне забезпечення, яке дозволяє автоматично виявляти і вимикати рекламу.

Таким чином найбільша соцмережа світу прагне завадити спробам іноземного втручання в вибори в різних країнах.

«Перегляд реклами означає оцінювання не лише змісту оголошення, але й контексту, в якому воно було придбане та аудиторії, для якої воно призначене. Тож ми змінюємо систему перегляду оголошень, щоб приділяти більше уваги цим сигналам», – йдеться в заяві компанії.

У понеділок, 2 жовтня, Facebook також передав Конгресу США копії близько трьох тисяч політичних рекламних оголошень, за допомогою яких російська влада могла намагатися втрутитися в президентські вибори у Сполучених Штатах.

Зазначимо, що на початку вересня Facebook заявив, що в соцмережі виявили рекламну кампанію, організатори якої мали на меті втрутитися у внутрішню політику США. Від червня 2015 до травня 2017 року в соцмережі розмістили близько трьох тисяч рекламних оголошень на суму в сто тисяч доларів. Із цією рекламою були пов'язані 470 сторінок та акаунтів, які діяли, найімовірніше, з Росії. 2,2 тисячі рекламних оголошень, придбані за 50 тисяч доларів, мали чітко виражене політичне забарвлення. Facebook видалив ці сторінки як такі, що порушують правила користування соцмережею.

Наприкінці вересня очільник Facebook Марк Цукерберг оголосив, що його компанія вживатиме заходів, щоб її не використовували для «підриву демократії». Він пообіцяв, що соцмережа показуватиме користувачам, хто платить за розміщення конкретних рекламних оголошень.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук