Фантастичний чи реальний сценарій?

Президент грає в ігри політтехнологів

БлогиВіктор Балога , 27 листопада 2015 192 1
Віктор Балога
Політик, який народився на Закарпатті

Ситуація зі збитим російським літаком небезпечна для нас тим, що Москва отримала формальний привід до загострення стосунків з країною-членом Північноатлантичного альянсу.

Але НАТО – це не лише Туреччина. Це і Франція, яка вважає Росію своїм союзником, і Німеччина, яка мріє знову торгувати з Росією, і багато інших держав, які не хочуть будь-яких конфліктів. В таких умовах, США будуть змушені знову сідати за стіл переговорів з РФ, щоб знайти варіант, за якого і НАТО збереже обличчя, і Москва отримає «моральну компенсацію».

Що може просити Путін? Зняття санкцій, Сирію і, звичайно, Україну. Для нас це означає, що про Крим можна забути, а Донбас піде по сценарію широкої автономії, яку через проект Конституції так активно протягує Петро Порошенко. А найгірше, що наш Президент з такою швидкістю розпалює ситуацію в самій Україні, що Штати, які не так давно відновили контакти з Путіним, можуть попросити його навести порядок і в Україні.

Чи такий сценарій реальний? Можливо сьогодні він здається фантастичним, але кожна граната під ВР, спроби протягнути корупціонерів у нові правоохоронні структури, покривання друзів-олігархів з одночасним тиском на малий і середній бізнес, переслідування патріотів і виправдання «регіоналів» пришвидшують саме такий розвиток подій.

А все тому, що Президент грає в ігри політтехнологів. Вони вкидають ідеї, не відповідаючи за результат. Банкова, прагнучи отримати швидкий результат, не відмовляється від проектів, які руйнують державу. Росія такій політиці аплодує стоячи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук