Голова Луганської ОДА поконфліктував з комуністами під час наради і вигнав їх з залу

СуспільствоВолодимир Пиріг, 12 листопада 20144500

Під час наради в Міловській райдержадміністрації зауваження голови Луганської ОДА Геннадія Москаля, що Партія регіонів та КПУ несуть відповідальність за те, що діється на Донбасі, викликало незадоволення у депутатів-комуністів. У відповідь Москаль вигнав їх з наради.

Про це повідомляє Луганська ОДА на своїй сторінці у Facebook.

«У нас єдина область в Україні, де не працює обласна рада.  Більшість її депутатів – члени ПР та КПУ. Вони втекли з області в Київ та за кордон, тому не буде обласного бюджету на 2015 рік, доведеться жити за бюджетним розписом 2014 року», – нагадав Москаль.

Голова ОДА дав низку доручень районній владі, зокрема, переглянути районний бюджет, забезпечити до кінця року виплату заробітних плат, грошей на харчування дітей у навчальних закладах та забезпечити медикаментами медичні установи, а також розпорядився взяти на особистий контроль підготовку до роботи підприємств ЖКГ у зимовий період, забезпечити участь району в щосуботніх ярмарках у Сєвєродонецьку тощо.

У заключному слові голова ОДА зазначив, що ідеали КПУ та ПР слід відкласти вбік і братися до роботи – працювати на людей, забезпечувати їх зарплатою, водою, електрикою, газом, хлібом.

«А якщо поставлені завдання не будуть виконуватися, то керівництво районів буде змінюватися», – підсумував губернатор.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук