Головний редактор Leopolis.news звинуватив львівську поліцію у бездіяльності

Головний редактор Leopolis.news звинуватив львівську поліцію у бездіяльності
фото Leopolis.news
Андрій Болкун демонструє власні фото, залиті «кров’ю» у програмі Photoshop, які він отримує у приватних анонімних повідомленнях у Facebook Messenger

Головний редактор львівського інформаційного сайту Leopolis.news Андрій Болкун звинуватив поліцію у бездіяльності у зв’язку з анонімними погрозами, які він отримує. Про це Болкун заявив на спеціально скликаній прес-конференції у п’ятницю, 10 серпня.

Вперше про погрози журналіст повідомив ще 13 липня, коли звернувся з відповідною заявою до Галицького райвідділу поліції ГУНП у Львівській області. Проте поліція не внесла повідомлення до ЄРДР. Андрій Болкун поскаржився до суду на поліцію, що не реєструє його заяву про отримані погрози та не проводить відповідного розслідування. 23 липня Галицький районний суд м. Львова зобов’язав поліцію зареєструвати заяву, проте правоохоронці досі ігнорують ухвалу суду.

За словами журналіста, 9 серпня він знову звернувся до Галицького районного суду із проханням зобов’язати поліцію виконати постанову суду, однак минула вже доба, а жодної реакції від правоохоронців немає.

«В усій цій ситуації лякають навіть не погрози, а бездіяльність поліції. Якщо вони так легковажать зверненнями людини, яка займає певне становище в суспільстві, яка є публічною, то звичайні люди взагалі беззахисні. Дуже сподіваюся, що це якась прикра помилка і правоохоронці її виправлять», – заявив Андрій Болкун, наголосивши, що отримані погрози він однозначно розцінює як залякування і перешкоджання своїй професійній діяльності.

Начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області Валерій Середа відмовився коментувати ZAXID.NET заяви Болкуна, обмежившись зауваженням, що поліція вносить у ЄРДР дані лише про ті «випадки, які реально загрожують життю людини».

За словами журналіста, з моменту звернення до поліції за захистом (майже місяць тому) правоохоронці не вчинили жодних дій, щоб хоча б перевірити реальність цих погроз.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук