Греція не може ратифікувати Угоду про асоціацію України з ЄС через дострокові вибори

Вже 22 країни-члени Євросоюзу завершили процес ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

«На сьогоднішній день її ратифікували 22 держави-члени ЄС повністю. Цей процес повністю юридично завершено», – повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін на спільному засіданні комітетів Верховної Ради з питань європейської інтеграції та міжнародних відносин 2 вересня, передає «Інтерфакс-Україна».

Міністр також зазначив, що ще не завершився процес ратифікації в чотирьох країнах ЄС – Чехії, Бельгії, Італії та Нідерландах. Крім того, за його словами, ще триває процес ратифікації угоди Грецією та Кіпром.

За словами Клімкіна, всі політичні партії Греції запевнили українську сторону, що після завершення періоду виборів у цій країні процес ратифікації Угоди значно прискориться, цю ж позицію підтримало і Міністерство закордонних справ Греції.

«Щодо Кіпру, ситуація пов’язана з тим, що парламент цієї країни хотів остаточно побачити наше бажання і нашу відданість справі, внести зміни до Конвенції про уникнення подвійного оподаткування. Є значне лобі в кіпрському парламенті. Зараз це питання вирішено», – пояснив Клімкін.

Крім того, він зазначив, що 4-5 вересня відбудеться неформальне засідання міністрів закордонних справ країн-членів ЄС, де детально обговорять питання посилення ролі ЄС у країнах «Східного партнерства».

За словами Клімкіна, також обговорюватиметься питання стратегічного бачення розвитку відносин ЄС і Росії, також більшість міністрів порушуватимуть питання, яким чином відбувається процес реформ в Україні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук