«Громадське телебачення» покарало свого журналіста за матюки у Facebook

Наразі рішення редакційної ради «Громадського телебачення» є рекомендаційним, але журналіст готовий його виконати

Богдан Кутєпов змусив «Громадське телебачення» подумати над регулюванням поведінки своїх журналістів у соцмережах

Редакційна рада «Громадського телебачення» рекомендувала його виконавчому директору, за наявності правових підстав, винести догану журналісту Богдану Кутєпову із записом до трудової книжки, що може бути передумовою для його звільнення в разі подальших порушень. Причиною такого рішення став допис Кутєпова, в якому той брутально, з використанням матюків, висловився про журналістів, котрі задавали запитання Олегу Сенцову на прес-конференції 10 вересня.

Також редакційна рада рекомендувала Богдану Кутєпову здійснити пожертвування на рахунок «Громадського телебачення» у розмірі, який він визначить сам.

Окрім того, редакційна рада рекомендувала програмній раді під час найближчих зборів затвердити зміни до політики та процедур організації в частині, що стосується публічних висловлювань співробітників громадської організації «Громадське телебачення», зокрема й у соціальних мережах, та визначити можливі санкції щодо порушників, повідомляється на сайті «Громадського телебачення».

Рішення має рекомендаційний характер, але Богдан Кутєпов повідомив, що готовий виконати його.

Як пише «Детектор медіа», Богдан Кутєпов критично висловився щодо запитань журналістів, які взяли участь у прес-конференції Олега Сенцова та Олександра Кольченка 10 вересня.

«Я вважаю так: щоб не було потім вереску про утиски свободи слова, журналістів повинні пиз**ти самі ж журналісти. А журналісток – журналістки. Тих, котрі ставлять тупі питання, просто садити на місце чи виводити з зали. А тих, хто під виглядом журналістів приходить провокувати від Шарія, Медведчука чи з кремлівських помийок типу Страни.юа – нещадно пиз**ти. С – Саморегуляція», – написав тоді Кутєпов.

Після цього «Громадське телебачення» засудило такі публічні висловлювання журналіста, а поліція відкрила кримінальне провадження за заявою редакції «Страна.ua», яка поскаржилася на заклики до нібито побиття та перешкоджання професійній діяльності журналістів цього видання.

«Громадське телебачення» – це інформаційний недержавний телеканал, який існує за рахунок пожертв. Мовить в інтернеті і на супутнику. Розпочав мовлення 22 листопада 2013 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук