Громадські організації отримають від ЛМР понад ₴800 тис. на туристичні і культурні проекти

ЕкономікаІ.Р., 3 березня 20172020

У п’ятницю, 3 березня, виконавчий комітет Львівської міськради затвердив перелік громадських організацій, які отримають кошти з міського бюджету на реалізацію своїх проектів у сфері туризму та культури.

Згідно з рішенням, з бюджету Львова виділять 120 тис. грн на фінансування проектів з розвитку туризму.

Так, ГО «Інститут суспільних ініціатив» отримає 65 тис. грн на створення мистецьких об’єктів для туристичного маршруту, молодіжне об’єднання граніт – 35 тис. грн на впровадження проекту «Стіни говорять», ГО «Українська спілка інвалідів» – 20 тис. грн на створення туристичних маршрутів для незрячих.

На реалізацію проектів у сфері культури ЛМР виділить 700 тис. грн.

ГО «Колегіум музікум» отримає 88,5 тис. грн на проведення фестивалю з вшанування пам’яті композитора Станіслава Людкевича, ГО «Вірменська тридцять п’ять» – 80 тис. грн на лабораторію міжнародних практик «Березіль», Конгрес літераторів України – 85,5 тис. грн на фестиваль «Кіт Гаватовича», ГО «Інститут українських студій» – 46,75 тис. грн на створення соціального простору «Сенсотека», ГО «Золота молодь Винник» – 23,7 тис. грн на підтримку мандрівних аніматорів, ГО «Центр міської історії Центрально-Східної Європи» – 29 тис. грн на дитячий проект «Все буде Сихів», ГО «17» – 81,5 тис. грн на організацію міжнародного «БандурФесту» на Сихові, інтерактивний екотеатр «Вітер змін» – 83 тис. грн на організацію вистави про бійців АТО, ГО «Молодіжно-спортивне об’єднання соціально-активних молодіжних ініціатив» – 21,5 тис. грн на створення дитячої студії кіно, ГО «Асоціація музеїв та галерей» – 19,7 тис. грн на виставковий проект «Вигнанці», дитячий центр сучасного мистецтва «АГОВ» – 66,8 тис. грн на галерею театрального мистецтва, ГО «Українська спілка інвалідів» – 74 тис. грн на виготовлення макету собору святого Юра в межах проекту «Львів на долонях».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук