Гройсман заявив, що уряду вдалося домовитися про значно меншу ціну на газ, ніж вимагав МВФ

За словами очільника Кабміну, МВФ вимагав негайного підвищення тарифів на газ для населення на 60%.

СуспільствоЮрій Братюк, 22 жовтня 20188220

Володимир Гройсман заявив, що вимоги МВФ щодо зростання цін на газ для населення були вищими за поточне підвищення тарифів. Про це 21 жовтня інформує Урядовий портал.

Прем'єр також уточнив, що співпраця з міжнародними фінансовими організаціями відбувається перш за все задля забезпечення політики виплати боргів і зниження навантаження на бюджет, а не нарощування запозичень.

«Ми працюємо з фінансовими ринками світу, аби віддати кредити, які на нас поклали минулі уряди протягом 2005-2013 років. Зараз ми щороку платимо 5 млрд доларів як обслуговування взятого тоді боргу. У мене було два варіанти – аби домовитися про мінімальне зростання цін на газ і продовжити співпрацю. Або увійти в дефолт. Це банкрутство країни. Заощадження громадян знеціняться, буде галопуюча інфляція. Цього неможливо було допустити», - наголосив прем’єр.

Варто також уточнити, що Кабінет міністрів України підвищить ціну на газ для населення на 23,5%, до 8550 грн за тис. кубометрів з 1 листопада. За словами очільника Кабміну, МВФ вимагав підвищення тарифів на газ для населення на 60%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук