Ілон Маск відправив перший твіт через супутниковий інтернет своєї компанії

Компанія SpaceX має намір покрити планету інтернетом у 40 разів швидшим за той, який зараз пропонують провайдери

СвітВолодимир Пиріг, 22 жовтня5500

Засновник і голова SpaceX Ілон Маск опублікував на своїй сторінці в Twitter повідомлення, у якому вказав, що зробив це за допомогою одного з супутників Starlink. Через кілька хвилин Маск додав ще один твіт, в якому порадів, що система супутникового інтернету працює.

Як відомо, компанія SpaceX у листопаді 2018 року отримала дозвіл на запуск 12 тисяч космічних апаратів Starlink для створення повномасштабної мережі, яка має забезпечити глобальне інтернет-покриття. Перші розробки такого інтернету почалися ще в 2015 році, а 22 лютого 2018 року компанія запустила в космос тестові прототипи. Перші 60 інтернет-супутників успішно були запущені в травні цього року.

За словами експертів, якщо проект буде успішним, люди в усьому світі отримають інтернет, який приблизно в 40 разів швидший, ніж сьогодні в середньому пропонують провайдери.

Крім того, нещодавно Маск звернувся до Міжнародного союзу відеозв'язку із запитом надати окремий спектр для 30 тисяч нових супутників інтернет-покриття, зазначає «Економічна правда».

Загалом компанія SpaceX повинна повністю покрити планету інтернетом упродовж дев’яти років.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук