Інакше буде біда

Хто може народу пояснити, який у нас план?

БлогиВіктор Балога , 23 січня 2015 119
Віктор Балога
Політик, який народився на Закарпатті

Якщо влада не хоче піти шляхом цивілізованного підходу до своїх громадян - забезпечити усіх, хто захищає державу, сучасною зброєю та засобами захисту, забезпечити кожного гідною зарплатою, то мобілізація буде провалена.

І в цьому точно винен не Путін. Яке ставлення у влади до народу, так само народ ставиться до влади.

Пане Президенте, хочу ще раз сказати: потрібно зрозуміти - країна воює, чи грається в війну. Бо танкові бої - це уже не АТО. Потрібно визначитися - ми воюємо, чи ведемо переговори? Хто може народу пояснити, який у нас план? Хоча б те, що потрібно і можна говорити.

Давайте разом покажемо приклад:

- 30% йдуть на війну з АП, на чолі з її Главою;

- 30% уряду, на чолі з відповідними міністрами, також;

- 30% від складу депутатів ВР, та депутатів усіх рівнів. Якщо буде прийнято таке рішення - буду серед перших;

- 50% прокуратури та судів, менше буде корупції.

Потрібно зупинити вакханалію з передової, коли кожен бажаючий подає різну інформацію. Є ж офіційні структури - Міністерство оборони, СБУ, МВС, РНБО, прийміть рішення, щоб ці горе-патріоти не піарилися на біді. Ще раз повторюю, пане Президенте, - щоб народ боронив країну, а не Межигір'я чи Печерські пагорби, потрібно змінити ставлення до власного народу і до організації захисту країни. Інакше буде біда. Говорити, що ми повернемо Крим, чи окупований Донбас, і зробити - це дві великі різниці. Потрібно народу говорити правду, тоді й самому буде легше. Бо неправда буде робити слабкими і Президента, і країну. "Технологічно-патріотичні" розмови по телебаченні уже не допоможуть нікому. Потрібна реальна, спільна відповідальність, інакше недовіри між верхами і низами не уникнути.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук