Інформація про відтермінування підписання угоди з ЄС недостовірна, - ЄС

Угода про економічну асоціацію між Україною та ЄС буде підписана не пізніше 27 червня. Про це сказано в заяві представництва Європейського Союзу в Україні, пише «ЛІГА.Новости»

"Повідомлення в деяких ЗМІ про те, що підписання угоди про асоціацію між ЄС і Україною (зокрема розділів про глибоку та всеосяжну зону вільної торгівлі) може бути відкладено, є неправдою. Угода про асоціацію між ЄС і Україною буде підписана якомога швидше - і не пізніше, 27 червня цього року, на засіданні Європейської ради, разом з угодами про асоціацію між ЄС і Грузією і Молдовою", - підкреслюється в заяві.

Нагадаємо, раніше в ЗМІ з посиланням на джерела в європейських колах повідомлялося, що укладення асоціацію ЄС з Україною може бути відкладено. Тим часом президент України Петро Порошенко має намір підписати угоду найближчим часом, і сподівається це зробити 27 червня.

Нагадаємо, 21 березня Україна та  Євросоюз підписали політичну частину Угоди про асоціацію.

9 квітня президент Європейської комісії Жозе Мануель Баррозу оголосив про створення Єврокомісією групи підтримки України, яка надає технічну допомогу і дає поради Україні у проведенні реформ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук