Janukowycz obiecuje do końca roku wyciągnąć kraj z bagna
Prezydent Ukrainy Wiktor Janukowycz jest przekonany, że już do końca tego roku w państwie rozpocznie się ekonomiczny wzrost. O tym on oświadczył podczas spotkania z liderami partii, organizacji społecznych i politycznych Ukrainy.
„Do końca roku pokonamy główne problemy w gospodarce” – powiedział głowa państwa. – „Jestem przekonany, że już w końcu tego roku będzie odczuwalne całkowite podniesienie”.
Janukowycz odnotował, że w ciągu ubiegłego miesiąca już zrobiono ważne kroki dla stabilizowania sytuacji w kraju, i na te zmiany zareagował świat - poinformowano ZAXID.NET w biurze prasowym prezydenta.
„Proces, który trwa na Ukrainie, daje nadzieję na to, że stopniowo będziemy wydostawać się z tego bagna, w którym teraz jesteśmy, i wreszcie damy dostojną odpowiedź na te wezwania, które mamy przed sobą” – powiedział Prezydent.
„Dziś wstrzymanie procesu stabilizowania w kraju już nie jest możliwe. Krok po kroku będziemy wznawiać stabilność w kraju. Krok po kroku będziemy polepszać sytuację w gospodarce” – akcentował Wiktor Janukowycz.