Кабмін планує надати СБУ додаткові півмільярда гривень

СуспільствоРоман Ганкевич, 19 вересня 20161650
Кабмін планує надати СБУ додаткові півмільярда гривень
фото УНІАН
Кабмін планує надати СБУ додаткові півмільярда гривень

Кабінет Міністрів запропонував Верховній Раді збільшити у 2017 році фінансування СБУ на 0,5 млрд гривень до 6 млрд гривень. Про це йдеться в зареєстрованому 15 вересня законопроекті про державний бюджет на 2017 рік, пише «Українська Правда».

З цих коштів майже 6 млрд гривень пропонується виділити центральному управлінні СБУ, а 11,5 млн гривень - Антитерористичному центрові на координацію діяльності у запобіганні терористичним актам і боротьбу з тероризмом. З передбачених проектом для центрального управління служби засобів 5,5 млрд гривень передбачено на забезпечення заходів у сфері безпеки держави та діяльності органів системи СБУ.

Ще 162,5 млн гривень передбачено на медичне обслуговування та оздоровлення особового складу та утримання закладів дошкільної освіти служби, 120,1 млн гривень - на будівництво (придбання) житла для військовослужбовців СБУ, 100 млн гривень - на реалізацію заходів щодо підвищення обороноздатності і безпеки держави.

Також 57,2 млн гривень передбачено на підготовку і перепідготовку кадрів служби вищими навчальними закладами III і IV рівнів акредитації, 31,1 млн гривень - на забезпечення заходів спеціальними підрозділами по боротьбі з організованою злочинністю і корупцією.

Як відомо, урядовий проект закону про держбюджет України на 2017 рік внесено до Верховної Ради 15 вересня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук