Кабмін скасував обов'язкову обсервацію для мешканців ОРДЛО і Криму

Обов'язкову обсервацію тепер проходитимуть лише приїжджі із країн зі значним поширенням Covid-19

Кабінет міністрів послабив правила обсервації для осіб, що приїжджають з-за кордону, а також скасував її для тих, хто прибуває з ОРДЛО та Криму. Про це міністр охорони здоров'я Максим Степанов повідомив на брифінгу 13 червня.

Постанова уряду передбачає, що іноземці та особи без громадянства (крім тих, які постійно проживають на території України або яких визнано біженцями, або які потребують додаткового захисту) не можуть перетинати державний кордон без наявного полісу страхування витрат, пов’язаних з лікуванням Covid-19, обсервацією.

Водночас обов'язкову обсервацію мають пройти лише ті особи, які прибувають з країн або є громадянами (підданими) країн із значним поширенням Covid-19.

При цьому скасовується вимога обов’язкової обсервації для осіб, які в’їжджають з тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях, Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, після відновлення пропуску осіб через КПВВ.

Згідно з постановою, необхідно передбачити обов’язкову наявність у контрольних пунктах місць або приміщень для проведення медичного огляду.

Документом також передбачається додаткова підстава для відмови в пропуску осіб під час виїзду з ОРДЛО, а саме те, що у період дії карантину особа не надала згоду на самоізоляцію з використанням електронного сервісу «Дій вдома» до виїзду з тимчасово окупованих територій через контрольний пункт.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук