Кабмін збільшив кількість призовників для посилення охорони арсеналів ЗСУ

СуспільствоАндрій Стець, 23 листопада 20176070
Осінній призов збільшили на дві тисячі

Кабінет міністрів України збільшив чисельність громадян, які підлягають призову на строкову військову службу до Збройних Сил восени 2017 року на 2 тис. осіб. Згідно з розпорядженням уряду, кількість призовників зросло 12 тис. 460 осіб.

Передбачається, що це рішення надасть можливість підвищити обороноздатність держави щодо забезпечення належної охорони та оборони арсеналів, баз, складів Збройних Сил, на яких зберігаються вибухонебезпечні засоби.

Кабмін також виділив додаткові кошти в розмірі 6,6 млн грн.

Згідно з розпорядженням, обсяг видатків на одного призовника становить 3293 гривні 13 копійок, із них: 3,2 грн для виплати грошової допомоги громадянам України, які призиваються на строкову військову службу; 93 грн 13 копійок - для підготовки та проведення призову на строкову військову службу (без урахування коштів на харчування та перевезення громадян України, призваних на строкову військову службу, із збірних пунктів обласних, Київського міського військових комісаріатів до місця служби).

Зазначимо, що 1 жовтня розпочалася осіння призовна кампанія на строкову військову службу у ЗСУ, Нацгвардії та Держспецслужбі транспорту. 30 листопада призовні комісії закінчать роботу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук