Канадський парламент ухвалив свій варіант «акту Магнітського»

СвітРоман Ганкевич, 5 жовтня 20172590
Канадський парламент ухвалив свій варіант «акту Магнітського»
фото Телеграф
Законопроект дозволяє накладати санкції на порушників прав людини по всьому світу

Федеральний парламент Канади прийняв остаточному читанні так званий «акт Магнітського», який дозволяє накладати санкції на порушників прав людини по всьому світу, в тому числі - в Росії. Про це повідомляє «Укрінформ».

Як зазначається, законопроект підтримали 277 депутатів. Для вступу в силу залишилося отримати підпис генерал-губернатора, що має статися вже в найближчі кілька днів.

Під час тривалого обговорення цього законопроекту, який проходить в Канаді вже більше року, автори поширили його дію не тільки на чиновників-корупціонерів в Росії, а й на осіб, задіяних в порушеннях прав людини, незалежно від їх громадянства або країни проживання.

Хоча нинішня редакція законопроекту не виділяє Росію, як основну ціль нового законопроекту, примітно, що саме в Москві він викликав найбільше обурення. У російському зовнішньополітичному відомстві пригрозили, що РФ буде дзеркально розширювати список канадських діячів, яким заборонений в'їзд до Росії.

Нагадаємо, смерть російського правозахисника Сергія Магнітського в російській в’язниці у 2009 році призвела до ухвалення в 2012 році в США так званого «закону Магнітського» і списків компаній, які підозрюють у відмиванні коштів в Америці. Потім список росіян розширили. ЄС зробив подібні заходи в 2013-му. Однак в Канаді законодавство з цього приводу було внесено до парламенту і Сенату тільки в 2016 році.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук