Канал 1+1 знову запланував показувати кандидата Зеленського в день тиші

По обіді в ефірі каналу буде кіно із кандидатом в президенти у головній ролі, а також розважальні програми з ним

Володимир Зеленський в ефірі каналу в серіалі «Слуга народу»

20 квітня, в так званий день тиші перед другим туром виборів президента, на телеканалі 1+1 заплановані до показу шоу та фільм за участю кандидата в президенти Володимира Зеленського, а також проекти очолюваної ним студії «Квартал 95». Про це свідчить телепрограма на сайті телеканалу, пише «Українська правда».

Так, о 16:35 розпочнеться трансляція шоу «Вечірній квартал», о 18:30 – шоу «Розсміши коміка. Діти», о 20:15 – Чистоnews, о 20:25 – знову «Вечірній квартал».

О 22:20 планують показати комедію «Я, ти, він, вона», в якій Зеленський є режисером та виконавцем головної чоловічої ролі.

Згідно з ч. 2 статті 57 закону «Про вибори президента України», передвиборна агітація закінчується о 24-й годині останньої п'ятниці перед днем виборів.

Стаття 58 цього закону серед форм виборчої агітації визначає, зокрема, «оприлюднення в друкованих та аудіовізуальних (електронних) засобах масової інформації політичної реклами, виступів, інтерв’ю, нарисів, відеофільмів, аудіо- та відеокліпів, інших публікацій та повідомлень», а також «проведення концертів, вистав, спортивних змагань, демонстрації фільмів та телепередач чи інших публічних заходів за підтримки партії - суб’єкта виборчого процесу чи кандидата на пост президента України, а також оприлюднення інформації про таку підтримку». Також зазначається, що агітація може вестися «в інших формах, що не суперечать Конституції України та законам України».

Нагадаємо, в день тиші перед першим туром виборів на телеканалі 1+1 майже всю другу половину дня показували програми за участю кандидата в президенти Володимира Зеленського або проекти його «Кварталу 95».

Тоді прес-служба медійної групи заявила, що в програмах «Кварталу 95» того дня Зеленський участі не брав, а в архівному випуску «Вечірнього Кварталу» був як «актор, а не кандидат».

За словами представників прес-служби, медіагрупа не порушила законодавства, показуючи Зеленського-актора, так само як і канали їхньої групи або інші канали можуть транслювати події за участю президента під час виконання ним обов’язків глави держави.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук