Кіберполіція запустила рекламну кампанію про безпеку в інтернеті

Кампанія покликана навчити людей безпечно купувати і зберігати персональні дані в інтернеті

Через зростання в Україні випадків шахрайства в інтернеті кіберполіція запустила соціальну рекламну кампанію, метою якої є зменшення кількості вчинених кібершахрайств під час купівлі-продажу в інтернеті та захист персональних даних у мережі. В її рамках кіберполіція підготувала рекламні ролики для телебачення і буклети для шкіл.

Кампанію презентували в середу, 6 березня. В її межах кіберполіція поширюватиме соціальну рекламу, націлену на підвищення рівня обізнаності громадян з кібербезпеки. Крім того, на сайті кіберполіції буде створено окремий розділ для перевірки легітимності інформації (сайт, номер мобільного телефону, номер банківської картки) продавців. Крім того, серед громадян буде поширюватися друкована інформація з елементарними правилами кіберзахисту, повідомила прес-служба кіберполіції.

Зі слів начальника кіберполіції Сергія Демидюка, які процитувала агенція «Інтерфакс-Україна», випущені в межах кампанії відеоролики транслюватимуться на телебаченні та в соцмережах. А інформаційні буклети «5 правил захисту інформації від злому в інтернеті» і «5 правил безпечного шопінгу в інтернеті» будуть безкоштовно розповсюджуватися в навчальних закладах.

Соціальна кампанія з кібербезпеки проходить за підтримки ОБСЄ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук