Київ чекає від РФ запевнення відсутності намірів використовувати армію проти України

Міністерство закордонних справ України чекає від Російської Федерації публічного запевнення про відсутність намірів використання Збройних сил Російської Федерації проти України, дозвіл на що в середу дала Рада Федерації Федеральних Зборів РФ, в якому йдеться про застосування російської армії за межами Росії.

«У Міністерстві закордонних справ України з глибокою стурбованістю сприйняли повідомлення про схвалення в закритому режимі Радою Федерації Федеральних Зборів РФ постанови про використання Збройних сил РФ за межами держави. Аналогічне рішення РФ від 1 березня 2014 року призвело до окупації і анексії АР Крим і м. Севастополь і спричинило безпрецедентну кризу безпеки в Європі», – йдеться у коментарі МЗС України.

У МЗС зазначили, що «черговий карт-бланш на застосування збройних сил держави-агресора на тлі тривалої агресії проти України розглядається як загроза для національної безпеки» України, а також як «крок, який підриває мирне врегулювання» напередодні саміту в «нормандському» форматі в Парижі 2 жовтня 2015 року.

«З огляду на це чекаємо від Російської Федерації публічного запевнення у відсутності намірів використати можливості, надані постановою Ради Федерації, проти України, послідовного виконання зобов’язань за мінськими угодами і негайного виведення своїх збройних сил з території України», — зазначено в коментарі українського МЗС.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук