Клуб Ділових Людей Україна відсвяткував 8 річницю

СуспільствоПромоція, 13 грудня 2017, 12:00 456 0

Клубу Ділових Людей Україна – 8 років! 7 громадських організацій, що працюють з малим бізнесом в Україні, підписали меморандум про співпрацю задля місії єднати людей, які прагнуть створювати нові можливості в Україні.

«Ми беремо найкращу практику, наприклад, Клубу, і навчаємо цього інших організацій. От клуб є найкращим у наданні сервісів для підприємців, він майже найкращий у цьому в Україні», – сказав Владлен Сисун, Координатор Програми ПРООН «Зміцнення бізнес-об'єднань малих і середніх підприємств».

Учасники Клубу переконані, що розвивати бізнес в Україні – можливо!

«Ми впевнені, віримо і бачимо, що бізнес можна вести і в Україні. Правда, його треба будувати правильно, треба вкладати у це душу, знання і кожного дня будувати цей свій бізнес», – зазначив Голова Клубу Ділових Людей Україна Микола Савуляк.

Сьогодні Клуб Ділових Людей Україна нараховує понад 1600 учасників зі всієї України. Кілька сотень з них, під час святкування, вже поділилися один з одним своїм досвідом у веденні бізнесу.

«Сучасний підприємець має себе бачити в комплексі усього ринку і бачити, яку цінність він приносить на цьому ринку. А також має бачити, яку цінність на цьому ринку він посідає серед інших підприємців», – пояснив Руслан Бельтюков, Директор Громадської Школи Бізнесу.

Із найближчих планів Клубу Ділових Людей Україна – збільшити кількість представництв в Україні та за кордоном, а також об’єднати 50 тисяч підприємців малого бізнесу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук