Книгу «Видавництва Старого Лева» визнали найкрасивішою з усіх виданих у 2018 році в Україні

КультураЮлія Лавришин, 3 червня 201817350
Найкрасивіша книга 2018 року в Україні

Найкрасивішою книгою 2018 року стала «Я так бачу» «Видавництва Старого Лева». Про це повідомили організатори VIII Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» у Києві.

«Я так бачу» отримала перше місце та Гран-прі конкурсу «Найкращий книжковий дизайн - 2018». Дизайн книги «Я так бачу» розробляли Романа Романишин, Андрій Лесів з творчої майстерні «Аґрафка».

Сторінки книги «Я так бачу»

В описі на сайті видавництва зазначено, що «Я так бачу» – це «пізнавальна книжка-картинка про зір. Про те, що ми можемо бачити очима, і про те таємниче, невидиме для ока, яке пробуджує в нас цікавість до Всесвіту і до власної сутності. Про мікроскопи та телескопи, які допомагають нам побачити щось неймовірно дрібне або дуже далеке. Про те, що декому, аби краще бачити, потрібні окуляри, а незрячі потребують спеціального шрифту і символів, аби читати і орієнтуватися в просторі».

VIII Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал», Goethe-Institut в Україні та культурно-видавничий проект «Читомо» за підтримки Франкфуртського книжкового ярмарку, фонду Buchkunst та Wacom Україна визначили переможців конкурсу на найкращий книжковий дизайн 2018 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук