Книжкова толока у Миколаєві на Львівщині зібрала сотні літераторів зі сходу і заходу України

Головні новини Львова 20.03Марічка Крижанівська, 20 березня 2017, 19:42 748 0

У невеликому місті на Львівщині водинадцяте зібралася літературна тусівка з різних міст України на книжкову толоку. Більше сотні письменників, десятки видавництв і тисячі читачів зустрілися у Миколаєві Львівської області. Щогодини у трьох локаціях відбувалися зустрічі з авторами.

«Я так тішуся, що якось так Миколаїв організувався навколо книжкової толоки і тішуся, що схід так підтримав. Ви подивіться, скільки в нас людей із Краматорська, Запоріжжя, Дніпра, Полтави. Вся Україні з’їхалася, є Буковина, Волинь, Вінниця, Івано-Франківськ, Тернопіль, Закарпаття», ― повідомила організатор толоки Любов Хомчак.

У попередні дні автори об'їздили школи і бібліотеки навколишніх сіл Миколаївщини.

Письменник, киянин Володимир Шовкошитний вважає, що саме миколаївська толока вирізняється з-поміж інших книжкових форумів України домашньою атмосферою.

«Оці ярмарки, толоки, вони потрібні людям, особливо у невеличких містечках і селах. Я дивлюся, з кожним роком це стає престижно навіть із села приїхати і сказати: а я була на толоці і всі думають: вона була, а чого ж я не була, піду і я обов'язково на толоку наступного разу», ― розповів Володимир Шовкошитний.

Цей форум у містечку над Дністром уже переріс межі лише літературного. Воно є місцем зустрічі із музикантами-бардами, художниками.

Цьогоріч додали у програму майстер-класи і розваги. До прикладу, мисткиня Оксана Рудавська пропонувала жінкам одягнути хустину на народний манер.

«Ми пропонуємо жінкам полюбити себе в тому, в чому любили себе колись наші бабусі: у хустці і народному строї. Тому показуємо різні варіанти очіпків, бавниць», ― пояснила Оксана Рудавська.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук