Компанія Amazon створила свій інтернет-браузер і почала його тестування

СвітВолодимир Пиріг, 19 квітня 20183390

Американська компанія Amazon запустила власний «легкий, швидкий і приватний» браузер Internet. Наразі браузер доступний тільки для користувачів смартфонів на Android на території Індії.

Як повідомило галузеве видання TechCrunch, компанія не оголошувала офіційно про запуск нового продукту. Однак при цьому Internet доступний в Google Play з березня 2018 року.

Видання зазначає, що браузер схожий на полегшені версії Facebook і YouTube Go. З його допомогою можна заощадити місце в смартфоні, а також працювати в приватному режимі. Невідомо, чи з'явиться Internet в інших країнах і для користувачів інших платформ.

Опис в Google Play браузера свідчить, що він «приватний», оскільки не вимагає додаткових дозволів та не збирає особистих даних, як це роблять інші веб-переглядачі. Це, зокрема, вказує на те, що новий браузер стане конкурентом для інших таких додатків, типу Firefox, який блокує функцію стеження на сайтах.

Розмір нового браузера – лише 2 мегабайти, а це значно менше у порівнянні з усіма відомими на сьогодні браузерами. Додаток працює на Android, починаючи з версії 5.0.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук