Компанія Carlsberg Ukraine підтримала еко-проект «Друге життя»

Суспільство18 червня 2018, 18:32 233 0

Жерстяні банки, пластикові та скляні пляшки, макулатура та лахміття. Виставка скульптур, створених зі сміття відкрилася у музейно-культурному комплексі «Львіварня».

Так митці намагаються привернути увагу людей до забруднення навколишнього середовища. Вони закликають українців відповідально поводитися із побутовими відходами та сортувати їх для подальшої переробки. Еко-проект «Друге життя» підтримала компанія Carlsberg Ukraine.

«Серія прикрас, яка називається «Другий подих, з пластикових пляшок у формі листя, що символізує недовговічність матеріалу, як і самого листя. Ми закликаємо кожну людину, кожного глядача наших робіт правильно утилізувати відходи», - розповіла учасниця екологічного проекту «Друге життя» Анна Штонда.

Змінити ставлення українців до довкілля можна саме за допомогою мистецтва, переконані в компанії Carlsberg Ukraine.

«Для нас як відповідального виробника, який випускає товар в упаковці на ринок, завжди тема переробки сміття була дуже важлива. Тому ми створили такий проект, який допомагає розвивати культуру, прививати цю ідеологію. Спроба взагалі змінити кардинально підхід до сприйняття в нашому суспільстві сміття. Життя сміття не закінчується на смітнику», - сказала старший директор з корпоративних відносин Carlsberg Ukraine Євгенія Піддубна-Смирнова.

«Місто Львів офіційно прийняло стратегію поводження з ТПВ, де прописало дуже прості пункти: принцип Zero waste або «Нуль відходів». Сьогодні у дуже простий спосіб показано, яким чином це можна робити», - зазначив заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Еко-виставка «Друге життя» триватиме у Львові до кінця червня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук