Компанія RED святкує четверту річницю

Суспільствопромоція, 19 вересня 2017, 12:25 697 0

Компанія RED святкує чотири роки. Це український IT-проект, який починався зі стартапу та виробляє програмне забезпечення та обладнання для торгівлі.

«У нас добре розвинена лінійка продуктів для торгового обладнання, такого як пост-термінали із touch-screen, каси самообслуговування та дисплеї покупця», – розповів Назар Микитин, співзасновник компанії RED.

Найважче було привабити перших клієнтів. Тому ще на старті компанія виробила свій спосіб того, як їх залучити.

«У нас повірили тільки через те, що ми запропонували хорошу ціну і ми пропонували те програмне забезпечення, якого ще не було на ринку. І саме тим ми змогли переконати наших перших клієнтів», – розповів співзасновник і директор компанії Red Денис Бурлака.

Зараз у компанії працює понад сто людей.

«Кожен проект – це щось нове, щось цікаве, жоден не схожий на інший. Доводилось працювати і з компаніями будівельними національних ґатунків, із транспортними, логістичними, з ріелторськими компаніями, які перепродують, з компаніями одягу», – сказав Сергій Артюх, керівник відділу роботи із закордонними клієнтами.

Своє обладнання компанія RED експортує в Польщу, Білорусь та Голландію. В Україні з компанією працює, зокрема, мережа «Родинна ковбаска».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук