Компанія «ВОЛЯ» продовжує створювати нові робочі місця по всій Україні

Суспільствопромоція, 16 червня 20173651
Компанія «ВОЛЯ» продовжує створювати нові робочі місця по всій Україні

Лідер ринку цифрових розваг компанія «ВОЛЯ» продовжує інвестувати в інновації та систему обслуговування клієнтів і створює нові робочі місця для українців. Зокрема, у Львові та Хмельницькому компанія відкрила кілька нових філіалів з інноваційною концепцією обслуговування клієнтів.

Call-центр «ВОЛІ» у Хмельницькому – зразок світового рівня

У Хмельницькому «ВОЛЯ» презентувала флагманський call-центр із кращими інноваційними рішеннями та передовими світовими практиками обслуговування клієнтів.

«Call-центр у Хмельницькому – стратегічно важливий проект для нашої компанії. Ми розуміємо, що якість послуг і обслуговування є вирішальним для абонента. Клієнтські звернення, які приймає власний call-центр, обробляються швидше і якісніше, ніж аутсорсинговий», – прокоментував генеральний директор компанії «ВОЛЯ Джордж Жембері.

Call-центр компанії «ВОЛЯ» повністю відповідає міжнародним стандартам. Зручне зонування приміщення, кімнати для тренінгів та відпочинку, сучасне обладнання, інноваційний дизайн та інтер’єр у корпоративних кольорах – все для комфортної і продуктивної роботи співробітників. Сьогодні це один з найкращих офісів у Хмельницькому.

«Наше місто зацікавлене у створенні нових робочих місць. Завдяки тому, що у Хмельницькому діятиме сучасний call-центр компанії «ВОЛЯ», 300 мешканців міста зможуть працевлаштуватися та отримувати гідну заробітну плату», – наголосив міський голова Хмельницького Олександр Симчишин.

У новий call-центр «ВОЛЯ» інвестувала понад 1 мільйон доларів, а також понад півмільярда гривень – у розвиток філіалів протягом 2016 року. Найближчим часом буде впроваджено програмне забезпечення від світового лідера індустрії, яке дозволить суттєво поліпшити швидкість обробки абонентських звернень.

Центри сучасних технологій «ВОЛІ» по всій Україні

Один з нових філіалів ВОЛІ відкрили у Львові. Для максимальної зручності абонентів, приміщення розділено на 5 основних зон: обслуговування, демонстрації, тестування і перевірки обладнання, очікування і самообслуговування. Клієнт може перевірити стан особового рахунку, поповнити його, призупинити або відновити послугу та замовити нові продукти. Клієнтів тут обслуговуватимуть 5 консультантів.

«Ми прагнемо бути максимально доступними для клієнтів – розвиваємо канали онлайн-обслуговування, самостійне керування послугами і відкриваємо нові зручні локації для спілкування з абонентами», – розповів директор підрозділу по взаємодії з клієнтами Антон Дзюбенко.

У цьому році аналогічні Центри сучасних технологій почали роботу у Києві, Харкові, Житомирі та Херсоні. Також, філіали компанії надають послуги в таких містах як Суми, Луцьк, Рівне, Запоріжжя, Дніпро, Вінниця та інші. А це – сотні робочих місць для українців.

Робота у «ВОЛІ» – як для початківців, так і для фахівців із досвідом. Компанія пропонує вакансії у сферах IT, маркетингу, фінансів, HR, технічні позиції, роботу в call-центрах тощо. «ВОЛЯ» обіцяє цікаву роботу в амбітній команді та кар’єрний ріст. Знайдеться робота і для студентів старших курсів. У компанії діє програма стажування, і за результатами успішної 3-місячної роботи в компанії, стажер може отримати пропозицію роботи або бути зарахованим до резерву. Завдяки цій програмі «ВОЛЯ» поповнює команду молодими, перспективними і талановитими фахівцями.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук