Король Нідерландів підписав Угоду про асоціацію між Україною і ЄС

Документ вже ратифікували усі країни-члени Євросоюзу

Король Нідерландів підписав Угоду про асоціацію між Україною і ЄС
Після підписання королем Нідерландів Угоди про асоціацію, відповідні ратифікаційні грамоти передаються до Брюсселя

Король Нідерландів Віллем-Олександр підписав закон, ухвалений парламентом, яким ратифікується Угода про асоціацію між Україною та Європейський союзом, повідомив президент України Петро Порошенко на прес-конференції у Харкові.

За його словами, король Нідерландів підписав документ 1 червня, а 8 червня сплив термін подачі можливої апеляції.

«Саме в ці години тривають завершальні процедури з ратифікації доленосної угоди про асоціацію…І сьогодні ми чекаємо публікації і формального рішення Ради Європейського Союзу, яке завершить процес ратифікації», – сказав Порошенко, якого процитувала «Європейська правда».

Нагадаємо, 30 травня Сенат Нідерландів (верхня палата парламенту) проголосував за ратифікацію Угоди про асоціацію між Україною і ЄС. Нижня палата парламенту Нідерландів ратифікувала Угоду про асоціацію Україна-ЄС 23 лютого. Після того, як ратифікаційні грамоти підписує король Нідерландів, їх надсилають до Брюсселя.

Нідерланди були останньою країною, яка найдовше ратифіковувала цей документ – процедура постійно затягувалася. З цього питання в країні навіть проводили референдум. Таким чином, Угоду про асоціацію вже ратифікували всі країни-члени ЄС, Європарламент і Україна.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук