Корпорація АТБ торік створила понад 7 тисяч нових робочих місць

Суспільствопромоція, 26 квітня 2018, 09:00 593 0

Не лише робота, а можливість побудувати кар'єру. Корпорація АТБ тільки минулого року створила понад 7 тисяч нових робочих місць. А з допомогою спеціальних навчальних центрів, працівники мають змогу і реалізувати власні амбіції.

«Сьогодні на підприємствах корпорації працюють понад 50 тисяч людей. Наша кадрова політика корпорації АТБ спрямована на ефективне використання та розвиток людського капіталу підприємства», сказав Максим Новіков, керуючий магазином.

У навчальних центрах працівники мережі можуть отримати професійну освіту і таким чином здолати наступну кар'єрну сходинку. Відтак, їх випускники, які прийшли в компанію касирами чи вантажниками, зараз керують магазинами в різних куточках країни. А деякі і самі стали лекторами і викладачами нових навчальних центрів.

«Щорічно в навчальних центрах проходять навчання і підвищують свою кваліфікацію понад 4000 людей. Фактично ми говоримо про кузню кадрів для всієї української торгової галузі», зазначила менеджер з оцінки персоналу Анна Соловей.

Така система підготовки кадрів унікальна для України. А робота в команді професіоналів це те, чого шукають багато українців.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук