Країни ЄС підписали перший контракт на поставку вакцин від коронавірусу

У найкращому випадку розробку вакцини можуть завершити до кінця року

СвітАнна Журба, 14 червня0

Німеччина, Франція, Італія та Нідерланди підписали перший контракт на, як мінімум, 300 мільйонів доз вакцин від коронавірусу зі шведсько-британською фармацевтичною компанією AstraZeneca. Дози вакцини розділять відповідно до чисельності населення.

Як повідомляє 14 червня «Європейська правда» з посиланням на Welt, про це оголосило німецьке Міністерство охорони здоров’я. Зазначається, що в найкращому випадку розробку вакцини можуть завершити до кінця року. Йдеться про вакцину AZD1222, розроблену в Оксфордському університеті, яка зараз проходить випробування в великому дослідженні. У AstraZeneca повідомили, що нещодавно уклали також аналогічні угоди з Великою Британією та Сполученими Штатами.

«Швидкі, скоординовані дії групи держав-членів створюють додаткову цінність для всіх громадян ЄС в цій кризі. Разом з Комісією ми хочемо стати ще швидшими і вести більше переговорів у майбутньому», – сказав міністр охорони здоров’я Німеччини Єнс Шпан.

У свою чергу міністр охорони здоров’я Італії Роберто Сперанса заявив про підписання контракту «на поставку до 400 мільйонів доз вакцин для всього європейського населення». Ця сама інформація вказана і на сайті фармкомпанії.

Німеччина, Франція, Нідерланди та Італія 4 червня оголосили про створення «Альянсу інклюзивних вакцин», націленого на забезпечення доступності можливої ​​майбутньої вакцини проти коронавірусу для європейців. Країни спільно будуть вести переговори з різними фармацевтичними компаніями, що працюють над створенням вакцини.

Станом на 14 червня у світі коронавірусом захворіли майже 7,9 млн людей, а вилікувалися – понад 4 млн. найбільше хворих зафіксовано у США, Бразилії, Росії, Індії, Великій Британії та Іспанії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук