«Кредобанк» знижує ставки за валютними кредитами для бізнесу

З листопада 2015 року «Кредобанк» знижує ставки за кредитами для підприємств в іноземній валюті. Відтепер представники великого, малого та середнього бізнесу можуть отримати кредити в іноземній валюті за ставкою від 7,5% річних без щомісячних коміcій

Остаточна ставка за кредитом може бути нижчою або вищою залежно від сегментації діяльності клієнта, обсягів операцій та тривалості співробітництва з банком. Кредити в іноземній валюті видаються насамперед на фінансування поточної господарської діяльності (оплату за зовнішньоекономічними контрактами), а також на інвестиційні проекти — закупівлю за кордоном обладнання, транспортних засобів чи спецтехніки та ін.. Кредити на поповнення обігових коштів надаються терміном до двох років, інвестиційні кредити — на строк до 5 років. Для їх отримання клієнт має займатися господарською діяльністю не менш як 18 місяців та мати укладені угоди про співпрацю, що підтверджують надходження в іноземній валюті

«Пропозиція кредитів в іноземній валюті насамперед зацікавить клієнтів-експортерів, що мають надходження з-за кордону, а також імпортерів чи виробників продукції, вартість якої істотно залежить від валютного курсу, — говорить  виконавчий директор напрямку корпоративного бізнесу та малого і середнього бізнесу ПАТ «Кредобанк» Олександр Чумак. — Сьогодні за ставками наша пропозиція є однією з найвигідніших на ринку, а інколи навіть буває кращою за пряме фінансування від іноземних фінансових інститутів».

«Кредобанк» не зупиняв кредитування бізнесу, незважаючи на складну економічну ситуаціюв Україні. За 9 місяців 2015 року кредитний портфель юридичних осіб у банку зріс на 40% — до 2,6 млрд грн. За привабливі кредитні пропозиції, а також активне залучення ресурсів корпоративних клієнтів банк увійшов до ТОП-3 банків у номінації «Опора малого та середнього бізнесу» рейтингу «Фінансовий Оскар. Осінь 2015» від газети «Бізнес».

ПАТ «Кредобанк», заснований у Львові у 1990 році, є найбільшим банком Західної України та  найбільшою польською інвестицією у банківську систему України, належить до групи великих банків за класифікацією НБУ. Його стратегічним інвестором є найбільший банк Польщі — PKO BankPolski S.A., чия частка у структурі акціонерного капіталу банку складає 99,6%. «Кредобанк» є одним з двох  українських банків, чий кредитний рейтинг з 2006 року визначає одне з найстарших рейтингових агентств світу — Standard &Poor’s. Банк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу в 22-х областях України та Києві.  У 2015 році агентство «Стандарт-рейтинг»підтвердило «Кредобанку» найвищий рейтинг депозитів — ua.1 за шкалою агентства, короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1, а кредитний рейтинг банку за національною шкалою — на рівні uaAA+ зі стабільним прогнозом. У 2015 році «Кредобанк» двічі очолив рейтинг найбільш життєздатних банків України за версією журналу Forbes та увійшов до ТОП-10 найкращих роздрібних банків України за версією журналу «Фокус» і найнадійніших великих банків за версією журналу «Деньги». У червні «Кредобанк» очолив рейтинг надійності депозитів українських банків від агентства «Стандарт-Рейтинг». 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук