«Москаль» - це синонім окупанта, - Шкіль про «Криївку»

21 жовтня 201061228

Народний депутат Андрій Шкіль пропонує депутату Олегу Царьову, який пропонує закрити ресторан «Криївка», розпочати з «Пролетарської пивної», що у Києві. «Чому б пану Царьову не почати з «Пролетарської пивної» - цей заклад процвітає у Києві і нікому не приходить в голову закрити його з формулюванням «за пропаганду тоталітарного режиму», - наголосив Андрій Шкіль.

Як інформував ZAXID.NET , Олег Царьов звернувся із запитом до президента, міністра культури та губернатора Львівщини з вимогою закрити ресторан "Криївка" за "розпалювання міжетнічної ворожнечі". За словами Царьова, «діяльність такого ресторану, де при вході "хлопець з німецьким автоматом" строго запитує: "Москалі є?", - спрямована на розпалення міжетнічної ненависті».

«Царьов мусів би знати, що «москаль» - це синонім окупанта, а не росіянина, тож представнику Парії регіонів потрібно визначитись: чи він росіянин чи окупант, - підкреслив Андрій Шкіль. - За такою логікою, варто закрити ресторани «Цимес» чи «Хайфа», що в столиці на Подолі. Можна також закрити кав’ярню «Основний інстинкт», що також знаходиться в центрі Києва - за пропаганду сексу, приміром, серед неповнолітніх відвідувачів», - пропонує "бютівець".

На думку Шкіля, "регіоналів» абсолютно не турбує, що в самісінькому центрі столиці незалежної України стоїть пам’ятник одному з найкривавіших диктаторів ХХ століття – Владіміру Лєніну, а навпроти Верховної Ради, в Маріїнському парку, практично на могилах жертв січневого повстання 1918 року споруджує пам’ятник генералу Ватутіну, який поклав під час форсування Дніпра під Києвом 200 тисяч радянських вояків. Ці та інші залишки тоталітаризму і радянської диктатури не заважають нинішній владі, - підкреслив депутат, - однак їй дуже заважають українські патріоти, ті, хто пам’ятає нашу історію й поважає наших героїв».

«Я б порадив «Царьову енд компані» не займати нашу пам'ять і наші традиції, - наголосив Андрій Шкіль, - адже українці довго запрягають та швидко їдуть. «Криївка» - популярне й знане місце відпочинку не лише серед львів’ян, і я переконаний, буде й надалі гостинно відкривати свої двері будь-яким гостям, навіть тим, хто не знає відповіді на її паролі. Але, якщо говорити серйозно, то «регіонали», в своїх кращих традиціях, вже не криючись, бо – при владі, ведуть боротьбу з усім українським, що є в Україні, - заявив нардеп Шкіль.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 28

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Прошу читати 22 жовтня 2010, 09:06

  Великие россияне о кацапах и о России: 1. «Умом Россию не понять!» (Федор Тютчев) 2. "Московия –душа тайги, монгольская, дикая, зверинная”. (А. Толстой.) 3. " Народ ,который блуждает по Европе и ищет что можно разрушить, уничтожить только ради развлечения”.( Ф.Достоевский) 4. " Не народ ,а скотина, хам, дикая орда, душегубов и злодеев.” (М.Булгаков) 5. "Наиважнейшею приметою удачи русского народа есть его садистская жестокость". (М. Горький) 5. « В России до сих пор «всего две беды - дураки и плохие дороги!», (император Николай I) 6. « Поскребите русского и вы увидите татарина » ( Ф.Достоевский ) "Ох, как тяжко жить в России, в этом смердючем центре физического и морального разврата, подлости, вранья и злодейства". Аксаков "Русский есть наибольший и наинаглейший лгун во всем свете". Тургенев "Народ, что ненавидит волю, обожает рабство, любит цепи на своих руках и ногах, грязный физически и морально... готовый в любой момент угнетать всё и вся". Шмелев

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • LYNX (Крым) 22 жовтня 2010, 08:59

  ...а Шкіль - це синоним вбивці!

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Я 22 жовтня 2010, 07:14

  Хочу повторить главное, что хотел сказать: вредит Украине тот, кто находит врагов по национальности. Это грубейшая ошибка. Отсутствие совести от национальности не зависит. В Украине полно украинцев, которые наносят вред стране и народу - Табачник, судья-колядник Зварич и целая армия прихлебателей вроде них.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Більше коментарів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук