Латвія збудувала 93-кілометровий паркан на кордоні з Росією

Також Латвія планує збудувати 135-кілометровий паркан на кордоні з Білоруссю

СвітВолодимир Пиріг, 11 березня 20195311

Латвія завершила зведення 93-кілометрової ділянки огорожі з колючим дротом на кордоні з Росією, повідомило місцеве видання Diena.

Загалом проект будівництва, який передбачає зведення паркану протяжністю 193,6 км, включає в себе, крім безпосередньо паркану, будівництво дерев'яних пішохідних доріжок, патрульних будок і водопропускних труб. Висота огорожі складає 2,7 метра, загальна вартість будівництва – 21,168 млн євро.

Станом на 31 грудня 2018 року було облаштовано 207 км прикордонної смуги і побудовано 93 км паркану. Повністю облаштування прикордонної смуги планують завершити до 2020 року.

Прикордонники уточнили, що на ділянках, де вже був зведений паркан, значно знизилася кількість порушень. У зв'язку з цим було прийнято рішення про зведення ще 100 км загороджень, що потребує додаткових 5,6 млн євро. Уряд поки що ці кошти не виділив.

Крім того, для боротьби з нелегальною міграцією планується також звести загородження довжиною в 135 км на кордоні з Білоруссю.

Раніше повідомлялося, що захисне огородження на кордоні з Росією також почала будувати Литва.

Нагадаємо, що наприкінці 2018 року Росія збудувала 60-кілометрову загорожу на кордоні окупованого Криму з материковою Україною.

Додамо, що в 2014 році Україна оголосила про початок булдівництва «стіни» на кордоні з Росією, але наразі цей проект так і не реалізовано.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук