Ліки у львівських стаціонарах пацієнти цьогоріч знову купуватимуть самі

СуспільствоІрина Ващишин, 16 лютого 20153770

Грошей на медицину в бюджеті Львова цьогоріч хоч і заклали більше, проте, зважаючи на інфляцію та загальне подорожчання, фінансування буде меншим. Про це сьогодні, 16 лютого, під час прес-конференції розповів начальник міського управління охорони здоров’я Володимир Зуб.

«Через нинішні ціни на медикаменти фактично приросту немає. І я хочу сказати – я не боюсь про це говорити – фактично видатки на лікування, на медикаменти ляжуть на плечі самих пацієнтів», – зазначив він.

Лікарні, за словами Володимира Зуба, зможуть забезпечити лише тим, чого пацієнт купити не може: це кисень для наркозів, наркотичні препарати для знеболювання та засоби для дезінфекції. А також бюджетним коштом фінансуватимуть палати інтенсивної терапії.

«До прикладу, видатки на наркотики в лікарні швидкої допомоги минулоріч склали 1,2 млн грн. Цього року це буде 2 млн грн. Тому дуже складна ситуація. Я знаю, що на нас пацієнти будуть гніватись. Будуть писати скарги. Але ситуація така, яка є», – зазначив Володимир Зуб.

У 2015-му видатки на медикаменти у львівських лікарнях збільшили на 4,5 млн грн. Натомість на харчування хворих – на 2 млн грн. Що ж до придбання обладнання – цьогоріч у бюджеті міста передбачено 1,7 млн грн, на ремонти медичних закладів – 5,8 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук