Літній Майданчик у Бернардинському дворику уже вдруге споруджують і знову незаконно

Ресторація під монастирем

Головні новини за 04 травняНовини Львова, 4 травня 2012, 23:23 723 0
дивіться також

Про це заявили у міській раді. Втім, самі забудовники стверджують, саме міська рада дала дозвіл на таке будівництво. Хто ж насправді підписує дозволи на забудову історичної території міста, з’ясовували наші журналісти.

Ще у жовтні минулого року ресторан демонтувала виконавча служба. Тоді Господасрський суд визнав, що збудували його незаконно. Тож місце мало б пустувати, але сьогодні Бернардинський дворик виглядає ось так.

На цьому ж місці Холдинг Емоцій "Фест" вдруге будує ресторацію. Уже спорудили каркас даху, та цього разу під наглядом приватної охорони.

На спеціально облаштованих стендах дозвільний паспорт від департаменту містобудування. Та, от в самому департаменті кажуть, що дозволу на будівництво цього літнього майданчика нікому не видавали.

На копії дозвільного паспорта стоїть підпис підлеглого пана Павліва, головного архітектора Львова Юрія Криворучка.

Сам же ж Юрій Криворучко телефоном повідомив, що нічого не підписував.

Порівнюємо підписи на документах. Ось розчерк Юрія Криворучка. А це підпис у дозвільному паспорті. Юрист компанії "Фест" пояснив, що їхні документи візував не Криворучко, а його заступник.

Та за легітимною процедурою у документі біля підпису мали б написати прізвище заступника і літери в.о. , тобто виконувач обовязків. Втім, дозвіл на спорудження майданчика мали б погодити ще й в управлінні охорони історичного сердовища. Та до них за погодженням ніхто не звертався.

Та й узаконити конструкцію неможливо, бо вона не є літнім майданчиком.

У міській Раді уже з’ясовують, хто насправді підписувався у паспорті. Якщо виявлять, що цей дозвіл незаконний, обіцяють знести літній майданчик вдруге.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук