ЛКП «Лев» врятувало першу собаку за допомогою банку крові для тварин

СуспільствоОрися Шиян, 25 березня 20197370
ЛКП «Лев» врятувало першу собаку за допомогою банку крові для тварин
фото ЛКП Лев
Цуценя хаскі було ослаблене та немічне і потребувало термінового вливання крові

У Першій комунальній ветеринарній клініці ЛКП «Лев» врятували собаку за допомогою новоствореного банку крові для тварин. Першою пацієнткою, якій зробили переливання крові, стало цуценя Грета породи хаскі віком 2,5 місяці.

У тваринки виявили бабезії – внутріклітинні паразити, які уражають еритроцити крові у тварин та людей. Вона терміново потребувала допомоги.

«Тварина майже не реагувала на зовнішні подразники. В першу годину вливання еритроцитарної маси цуценя вже почало піднімати голову. Після завершення процедури тварина була активною, змогла сама підвестися на лапи і ходити по клініці. А згодом пацієнт з радістю зустрів господаря і був відпущений додому», – розповів лаборант ЛКП «Лев» Тарас Басараб.

фото ЛКП «Лев»

Працівники ЛКП «Лев» наголошують, що клініка має потребу у поповненні банку крові. Донором може стати здоровий, вакцинований собака масою від 25 кг та віком 2-8 років.

«Перший врятований! Друзі, це неймовірно, адже днями ми тільки презентували банк крові, що запрацював на ЛКП «Лев», та взяли кров у перших донорів – собачки Боні. А вже сьогодні – врятували життя нашому маленькому пацієнту! Якщо ваш собака здоровий, він може стати донором та врятувати життя тваринам, які цього потребують», – написали на сторінці ЛКП «Лев» у Facebook.

У Першій комунальній ветеринарній клініці ЛКП «Лев» наголошують, що зараз є потреба у поповненні банку крові. Для тих, хто має бажання підтримати проект, на сайті є кнопка Donate із поміткою «Банк крові для тварин Львова».

Нагадаємо, перший у Західній Україні банк крові для собак відкрили у Львові 20 березня. Він має рятувати сотні життів щомісяця. Проект готували майже рік, а обійшовся він у майже 300 тисяч гривень.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук