Логіка проста

Російські товариші обурюються з приводу того, що українці підтримують "тероризм" в Росії

БлогиПетро Олещук , 4 грудня 2014 100
Петро Олещук
політолог

Інші блоги автора

Толку від російської опозиції ніякої. Мало того, що в ній фашистів, імперців і ксенофобів не менше, аніж у владі, так і протидіяти владі вона не зможе. Взагалі, російські полум'яні ліберали і опозиціонери не завадять сидіти у своєму кріслі Путіну ще років 20, спокійно будуть ковтати подальше перетворення країни в концтабір, і ще будуть нас вчити, що, мовляв, потрібно якось федералізувати і любити Росію.

Далі. Світ нам якось буде допомагати. Санкції. Може, якісь більш матеріальні і потрібні для оборони речі. Але воювати за нас не буде, а путінський режим може бути знищений тільки військовими методами. Він може скільки-завгодно довго загнивати і закручувати гайки, але все одно потрібен буде хтось, хто буде знищувати прислужників і орків режиму фізично. У цьому плані ідея будь-яких бунтів і військових конфліктів усередині Росії - це самий оптимальний варіант для всіх. Чим більше вб'ють путінських орків всередині Росії - тим менше їх пошлють в Україні. Чим більше буде вогнищ всередині Росії - тим більше буде потрібно окупаційних військ всередині країни, і тим менше їх буде відправлено "назовні". Чим більше буде конфліктних точок всередині Росії, тим більше буде витрат у режиму Путіна, і тим менше у них буде ресурсів для завойовницьких воєн. тому я за тих, хто зараз вбиває орків, які завтра можуть бути у нас, вбиваючи моїх співгромадян.

Не важливо, хто вони, навіщо і за що вони борються. Мені це просто не цікаво. Єдина адекватна стратегія для України - максимальна (нехай і негласна) підтримка всіх, хто готовий до збройної боротьби з путінізмом. Шанси в "гібррідній війні" будуть тоді, коли її ареною буде не тільки України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук