ЛОР виділить 2 млн. грн на препарат для лікування бронхолегеневих ускладнень у дітей

Львівська обласна рада передбачить в бюджеті на 2015 рік 2 мільйонів гривень для забезпечення дітей-інвалідів, хворих на муковісцидоз, життєво необхідним препаратом «Пульмозим» для лікування бронхолегеневих ускладнень.

З 2002 року у Львівській області діє обласна цільова програма забезпечення дітей, хворих на муковісцидоз, медичним препаратом «Креон 25 000». Він у повному обсязі забезпечує потреби 48 хворих щодо вирішення проблем системи травлення, інформує прес-служба ЛОР.

Наступним етапом вдосконалення спеціалізованої медичної допомоги хворим на муковісцидоз є забезпечення лікування бронхолегеневих проявів цього захворювання сучасними препаратами, а саме препаратом «Пульмозим».

«Звісно, 2 млн грн проблему із забезпеченням ліками вирішують не повністю. Однак стабільне застосування цього медпрепарату у хворих на муковісцидоз відчутно знизить кількість загострень бронхолегеневих проблем у хворих, а в результаті – і госпіталізацій», - розповів голова комісії з питань охорони здоров’я ЛОР, керівник профільного департаменту облдержадміністрації Богдан Чечотка.

Річна потреба в коштах для купівлі медичного препарату становить 5 млн грн. Для початку депутати передбачать в обласному бюджеті 2 млн грн, однак під час уточнення показників бюджету фінансовий ресурс планують збільшити.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук