Львів на вихідні

Львів на вихідні

Головні новини за 11 квітняНовини Львова, 11 квітня 2013, 22:18 497 0

На "Французькій весні" презентують комікси,у "Шевченківському гаї"вчать малювати писанки,а в історичному музеї виставка фотографів-аматорів.

Комікси від Міхая Тимошенко запрезентувала "Французька весна". Автор підготував 3 графічні проекти. Перший: за повістю Івана Франка "Герой поневолі", це історія канцеляриста Ратуші, що мешкав в Австрійському Львові в міжреволюційний період "Весни народів".

Друга: комікси про Задунайську Січ, її розгром татарами. Це козацьке об’єднання виникло за 80 кілометрів від румунського містечка, де народився автор коміксів.

Третя історія про гайдука - хулігана, чия історія теж торкається Батьківщини Міхая.
Писати писанки - в гурті. Щовихідних до Паски цього навчатимуть усіх охочих у хатині зі села Тухолька, що в музеї "Шевченківський гай".

На майстер-класи запросили знаних писанкарок: Віру Манько, Оксану Наконечну, Марію Іванишин. охочих навчатимуть різних узорів: гуцульських, покутських, буковинських, поліських.

"Світ очима студента". В Історичному музеї виставка фотографів-аматорів.

Студенти усіх вишів можуть спробувати свої сили у номінаціях: портрет, пейзаж, жанр та експериментальне фото. Журі зі ста двадцяти світлин обрало найдостойніші.
 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук